ÖSYM tarafından 2014 yılı içerisinde yapılacak sınavlara ilişkin sınav tarihleri açıklandı. 2014-KPSS Lisans Sınavı (Kamu Personel Seçme Sınavı) sizi ilgilendiriyorsa ve tüm aramalarınıza rağmen sınav tarihine ilişkin ayrıntılı bilgiye bir türlü erişemediyseniz tam yerindesiniz. sinavgazetesi.com olarak  Kamu Personel Seçme Sınavı hakkındaki bilgiye en kolay erişim için ilgili sayfamızı sizler için hazırladık. Dilerseniz ÖSYM 2014 yılı sınav takvimi hakkında ayrıntılı bilgi için sayfamızdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. 2014 yılı ÖSYM sınav takvimine erişmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kamu Personel Seçme Sınavı tarihi ÖSYM sınav takviminde 05 Temmuz 2014-06 Temmuz 2014 olarak belirtilmiştir.

2014-KPSS Lisans hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı sayfamızın yorum bölümünden bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Sınava gireceklere başarılar dileriz.

Not:  Güncel gelişmelere göre 2014 Sınav Takvimi yenilenebileceği belirtilmektedir. Lütfen ÖSYM sitesinden güncel bilgileri sayfamızdaki bağlantıyı kullanarak takip ediniz.

cevap-anahtari

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar